SEKTÖRLER - Fi Lojitek

Title
İçeriğe git
SEKTÖRLER
İlaç ve Tıbbi Malzeme
Uluslararası nakliye, başlı başına oldukça karmaşık ve ciddi bir iştir. İlaç veya Tıbbi ekipman söz konusu olduğunda, her şey daha da karmaşık olabilir.
Moda ve Tekstil
Moda ve Tekstil ürünlerinin sevkiyatı özel zorluklar barındırır. Tekstiller hassas ürünlerdir. Hedeflerine en yüksek kalitede ulaşmalarını sağlamak gerekir.
Otomotiv ve Uçak Parçaları
Otomotiv veya uçak parçaları sevkiyatlarınızı  karşılarken size en iyi sonuçları vermek için gerekli tüm kaynaklara, personele ve donanıma sahibiz. Herhangi bir zamanda ürünlerinizin nerede olduğunun farkında olmama konusunda asla endişelenmenize gerek yok.
Kimya ve Kozmetik
Kimya ve Kozmetik ürünlerde , dökme mallar için dünya çapında deniz taşımacılığı hizmetleri ve acil ihtiyaç duyulan hammaddeler için hava taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca, kimya endüstrisi için depolama söz konusu olduğunda güvenlik önemli bir rol oynar.
Tehlikeli Mallar - Bozulabilir / Sıcaklık Kontrollü Mallar
Tehlikeli ürünler
Tehlikeli mal (tehlikeli madde veya hazmat olarak da bilinir), sağlık, güvenlik açısından makul olmayan bir risk oluşturabilecek herhangi bir madde veya malzemedir. Tehlikeli yüklerinizin güvenli nakliyesi için lütfen iletişime geçiniz.

Sıcaklık kontrollü ürünler (TCG)
Sıcaklık kontrollü ürünler, nakliyesi sırasında kontrollü bir sıcaklık ortamı gerektiren öğelerdir; dondurulmuş veya soğutulmuş ürünler gibi. Bakteri üremesini, yok olmasını veya bozulmasını önlemek için bu ürünler genellikle belirli bir sıcaklıkta tutulmalıdır. Bu maddeler süt ürünleri, et, balık ve deniz ürünleri, bitkiler, ilaçlar ve meyve ve sebzeleri içerebilir. Ürünler mükemmel/satılabilir durumda olmalıdır, bu nedenle tüm yolculuk boyunca sıcaklığın gerektiği gibi kalması hayati önem taşır. Nakliyeciler, ürünleri nasıl yüklediklerini ve ürünün üretildiği yerden pazara bir yolculuk için çok modlu taşıma biçimlerinin gerekli olup olmadığını düşünmek zorunda kalabilirler.

Bozulabilir ürünler
Bozulabilir maddeler, çabuk bozulan veya hassas olarak sınıflandırılan ve uygun şekilde paketlenmedikleri veya kontrollü koşullarda tutulmadıkları takdirde hasar veya bozulma riski taşıyan maddelerdir. Bu maddeler meyve, sebze, balık, et, süt, peynir, ilaç, çiçek, malzeme (kağıt, ipek, pamuk gibi) olabilir. Ürünün varış noktasına güvenli bir şekilde ulaşması için belirli ortamlar gerektirebileceğinden, bozulabilir ürünler TCG'lerden biraz farklıdır. Örneğin kağıt, ipek veya pamuğun dikkatli bir şekilde kullanılması ve kalitesini etkileyebilecek her türlü nem veya diğer hasarlardan korunması gerekir.

Her üç yük türü de dikkatle ele alınmalıdır. Yük taşımacılığı alanında uzmanlık ve bilgi birikimine sahip bizimle çalışmanız önemlidir, aksi takdirde uygun olmayan nakliye, yükünüzün kalitesine mal olabilir.
Fi Lojitek
Merkez ;
Bostancı Mah. Muhtar Halil
Coşkun Sk. B3 No: 4D/1
Kadıköy / Istanbul  / TÜRKİYE
Operasyon Ofisi ;
Inkılap, Adem Yavuz Caddesi,
Yelkenciler Sokak 14/B
Ümraniye / Istanbul / TÜRKİYE
LOJİSTİK TEKNİK İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
0 542 102 43 36           0 542 102 03 34
+90 542 102 43 36
+90 542 102 03 34
+90 542 102 43 36
+90 542 102 03 34
0 542 102 43 36
0 542 102 03 34
İçeriğe dön